Audi Q3
45 TFSI e S EDITION DESIGN + SONOS AUDIO | SFEERV. | 360 CAMERA | TREKHAAK | 20 INCH | LEDER | ADAPTIVE CRUISE
Direct kopen, basisprijs: € 38.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 38.900,-
LEASEPRIJS: € 641,14 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 7.780,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi Q3 |
|---|---|
| Uitvoering: | 45 TFSI e S EDITION DESIGN + SONOS AUDIO | SFEERV. | 360 CAMERA | TREKHAAK | 20 INCH | LEDER | ADAPTIVE CRUISE |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 21 januari 2022 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 63.243 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | oranje |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 641,14 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 38.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | R-058-LH |
| Motorinhoud: | 1.395 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 605 kg |
| Gewicht: | 1.715 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
| Breedte: | 185 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.320 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.400 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- lichtmetalen velgen 5-spaaks 20"
- S Line exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dakrails
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep
- extra getint glas
- koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- regensensor
- trekhaak elektrisch uitklapbaar
- warmtewerend glas
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- navigatiesysteem full map + hard disk
- audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- draadloze telefoonlader
- multimedia-voorbereiding
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
- Interieur & Comfort
- electronic climate controle
- lederen bekleding
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterbank verstelbaar
- aluminium interieur afwerking
- aluminium interieur afwerking
- armsteun voor
- binnenspiegel automatisch dimmend
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- hemelbekleding donker
- lederen sportstuur
- lendesteunen (verstelbaar)
- sfeerverlichting
- sportstoelen
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- variabele stuuroverbrenging
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots herkenning en activatie
- bots waarschuwing systeem
- dodehoek detectie
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeer assistent
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- rondomzicht camera
- verkeersbord detectie
- zij airbag(s) achter
- zij airbag(s) voor
- Overig
- matrix LED koplampen
- adaptief demping systeem
- Assistentie Pakket
- cruise control adaptief
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- elektrisch verstelbare passagiersstoel
- LED-lichtpakket
- Leder
- Leder interieur
- oplaadmogelijkheid
- parkeersensor voor en achter
- Stoelen-pakket
- Trekhaak